Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Powiększenie tekstuPomniejszenie tekstuZwiększ kontrastStandardowy kontrast
Biuro Obsługi Klienta
Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego
BIP
Znajdujesz się w: Start / Kontakt
Kontakt
 

Wykaz numerów telefonów Urzędu Gminy Rymanów

  

 

Sekretariat

Pokój 105

Ż. Białko

134355006

gmina@rymanow.pl

Biuro Obsługi Klienta

Pokój 101

E. Hanus,

P. Rajchel

134355006

bok@rymanow.pl

Sekretarz Gminy

Pokój 109

M. Penar

134355006

sekretarz@rymanow.pl

Skarbnik Gminy

Pokój 110

B. Łożańska

134355006

skarbnik@rymanow.pl

Kasa

Pokój 102

Z. Petryłko

134355006

zpetrylko@rymanow.pl

Referat Oświaty, Zdrowia, Kultury i Promocji

Pokój 208

Pokój 209

A. Sieńko
U. Makulińska

134355006

ozk@rymanow.pl
asienko@rymanow.pl
umakulinska@rymanow.pl

Referat Finansów i Gospodarki Mieniem Gminy

Pokój 223

K. Smoleń
K. Szczesny

E.Halerz

134355006

ksmolen@rymanow.pl
kszczesny@rymanow.pl

ehalerz@rymanow.pl

Pokój 201

R. Potasiewicz
P.Tomkiewicz

134355006

rpotasiewicz@rymanow.pl
ptomkiewicz@rymanow.pl

Pokój 222

Pokój 202

G. Hanus
J. Małopolski
K. Hanus
M. Golonka

134357952

ghanus@rymanow.pl
jmalopolski@rymanow.pl
khanus@rymanow.pl
mgolonka@rymanow.pl

Pokój 203

Pokój 204

J. Kandefer
I. Wołczańska
A. Oberc
W. Zięba

134357957

jkandefer@rymanow.pl
iwolczanska@rymanow.pl
aoberc@rymanow.pl
wzieba@rymanow.pl

Referat Administracyjny

Pokój 111

M. Żarnowska

134355006

mzarnowska@rymanow.pl
zniemczyk@rymanow.pl

Pokój 110

Ż. Niemczyk

134355006

Referat Inwestycji, Drogownictwa, Gospodarki Przestrzennej i Zamówień Publicznych

Pokój 216

M. Wais

134355006

mwais@rymanow.pl

Pokój 213

W. Karp

134355006

wkarp@rymanow.pl

Pokój 215

A. Niemczyk

134355006

mpenar@rymanow.pl

Pokój 215

M. Bęben

134355006

mbeben@rymanow.pl

Pokój 214
Pokój 214

B. Ziomek
J. Penar

134355006

134355006

bziomek@rymanow.pl

jpenar@rymanow.pl

Referat Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Pokój 207

Pokój 206

Pokój 206

Pokój 115

Pokój 116

A. Kurylak,
E. Wiernusz,

K. Zięba,

S. Korwacz-Szajna
M. Penar

134355006

os@rymanow.pl
akurylak@rymanow.pl
ewiernusz@rymanow.pl

skszajna@rymanow.pl

kzieba@rymanow.pl 

mpenar@rymanow.pl

Referat Administracyjny -Obsługa Informatyczna

Pokój 217

S. Litwin

134355006

slitwin@rymanow.pl

Radca Prawny

Pokój 221

B. Zajdel

134355006

radca@rymanow.pl
jerzykandefer@rymanow.pl

J. Kandefer

Straż Miejska

ul. Rynek 5

G. Sołtysik
J. Janas
P. Kasperkowicz
S. Franków

134356699

strazmiejska@rymanow.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Pokój 117

Pokój 120

Pokój 119

 

Pokój 119

P. Fałatowicz
J. Molitorys
G. Markowicz

134356895
134355797

134357935

pfalatowicz@rymanow.pl

jmolitorys@rymanow.pl

gmarkowicz@rymanow.pl

ewidencjaludnosci@rymanow.pl

USC

J. Malinowski

134355081

jmalinowski@rymanow.pl

usc@rymanow.pl

Biuro Rady Miejskiej

 

Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej

Pokój 111

 

Pokój 219

W. Cypcar

 

D. Piwowar

134355147

 

134355006

biurorady@rymanow.pl

 

dpiwowar@rymanow.pl

wtorek, 3 marca 2015
62 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
imieniny
Kingi, Maryna, Tycjana
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dziennik Ustaw
Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Monitor Polski
Akty Prawa Miejscowego
Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka - Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej
Prognoza pogody
e-BOK PGNIG
Dizłalmość Gospodarcza - Porady
Gmin Rymanów, Mitkowskiego 14a, 38-480 Rymanów, pow. krośnieński, woj. podkarpackie
tel.: 134355006, fax: 134355765, email: gmina@rymanow.pl, http://www.rymanow.pl
NIP: 684-23-77-352, Regon: 370440590
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, nr konta: 58 8636 0005 2001 0000 0475 0001
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI