Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Powiększenie tekstuPomniejszenie tekstuZwiększ kontrastStandardowy kontrast
Biuro Obsługi Klienta
Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego
BIP
Znajdujesz się w: Start / Kontakt
Kontakt
 

Wykaz numerów telefonów Urzędu Gminy Rymanów

 

Sekretariat

Pokój 105

Ż. Białko

134355006
134355765

Telefon
FAX

Biuro Obsługi Klienta

Pokój 101

E. Hanus
P. Rajchel

134355148

gmina@rymanow.pl
bok@rymanow.pl

Sekretarz Gminy

Pokój 109

M. Penar

134356702

sekretarz@rymanow.pl

Skarbnik Gminy

Pokój 110

B. Łożańska

134357970

skarbnik@rymanow.pl

Kasa

Pokój 102

Z. Petryłko

134355798

zpetrylko@rymanow.pl

Referat Oświaty, Zdrowia i Kultury

Pokój 209
Pokój 208

A. Sieńko
U. Makulińska

134355763

asienko@rymanow.pl
umakulinska@rymanow.pl

Referat Finansów i Gospodarki Mieniem Gminy

Pokój 223

K. Smoleń
K. Szczęsny
E.Halerz

134356700

ksmolen@rymanow.pl
kszczesny@rymanow.pl
ehalerz@rymanow.pl

Pokój 201

R. Potasiewicz
P. Tomkiewicz

134357959

rpotasiewicz@rymanow.pl
ptomkiewicz@rymanow.pl

Pokój 222

G. Hanus
M. Golonka

134357952

ghanus@rymanow.pl
mgolonka@rymanow.pl

Pokój 202

K. Hanus
J. Małopolski

134357952

khanus@rymanow.pl
jmalopolski@rymanow.pl

Pokój 203

J. Kandefer
W. Zięba

134357957

jkandefer@rymanow.pl
wzieba@rymanow.pl

Pokój 204

I. Wołczańska
A. Oberc

134357957

iwolczanska@rymanow.pl
aoberc@rymanow.pl

Referat Administracyjny

Pokój 211

M. Żarnowska

134357950
134357453

mzarnowska@rymanow.pl
zniemczyk@rymanow.pl

Pokój 210

Ż. Niemczyk

Pokój 217

S. Litwin

slitwin@rymanow.pl

Referat Inwestycji, Drogownictwa i Gospodarki Przestrzennej

Pokój 213

B. Ziomek
J. Penar

134356845
134356965

bziomek@rymanow.pl
jpenar@rymanow.pl

Pokój 214

W. Karp
T. Rzeszut

134357975

wkarp@rymanow.pl
trzeszut@rymanow.pl

Pokój 215

A. Niemczyk
M. Bęben

134356572

aniemczyk@rymanow.pl
mbeben@rymanow.pl

Pokój 216

M. Wais

134356672

mwais@rymanow.pl

Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Pokój 115

S. Korwacz-Szajna

134356895
134356627

skszajna@rymanow.pl

Pokój 116

M. Penar

mpenar@rymanow.pl

Pokój 206

E. Wiernusz
K. Zięba

ewiernusz@rymanow.pl
kzieba@rymanow.pl

Pokój 207

A. Kurylak

akurylak@rymanow.pl

Radca Prawny

Pokój 221

B. Zajdel

134355074

radca@rymanow.pl
jerzykandefer@rymanow.pl

J. Kandefer

Straż Miejska

ul. Rynek 5

G. Sołtysik
J. Janas
P. Kasperkowicz
S. Franków

134356699

strazmiejska@rymanow.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Pokój 117

P. Fałatowicz

134356895

pfalatowicz@rymanow.pl

Pokój 119

G. Markowicz

134357935

gmarkowicz@rymanow.pl

Pokój 120

J. Molitorys

134355797

jmolitorys@rymanow.pl

USC

Pokój 118

J. Malinowski

134355081

jmalinowski@rymanow.pl

Biuro Rady Miejskiej

Pokój 111

W. Cypcar

134355147

biurorady@rymanow.pl

Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej

Pokój 219

D. Piwowar

134355006

dpiwowar@rymanow.pl

wtorek, 28 kwietnia 2015
118 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
imieniny
Bogny, Walerii, Witalisa
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Dziennik Ustaw
Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Monitor Polski
Akty Prawa Miejscowego
Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka - Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej
Prognoza pogody
e-BOK PGNIG
Dizłalmość Gospodarcza - Porady
Gmin Rymanów, Mitkowskiego 14a, 38-480 Rymanów, pow. krośnieński, woj. podkarpackie
tel.: 134355006, fax: 134355765, email: gmina@rymanow.pl, http://www.rymanow.pl
NIP: 684-23-77-352, Regon: 370440590
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, nr konta: 58 8636 0005 2001 0000 0475 0001
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI