Pobierz PDF

Wydarzenia kulturalne i sportowe

2017-06-21

Puchar Burmistrza Gminy Rymanów w piłce nożnej

Turniej finałowy odbędzie się w dniu 2 lipca 2017 roku na stadionie  Klubu Sportowego  „START” w Rymanowie. W turnieju uczestniczą drużyny z terenu Gminy Rymanów zrzeszone w OZPN Krosno. Pary zostały rozlosowane na spotkaniu przedstawicieli Klubów Sportowych zorganizowanym w Urzędzie Gminy w Rymanowie w dniu 20 czerwca 2017 roku i przedstawiają się następująco:

1. „BESKID” Posada Górna     - „ORZEŁ” Milcza                      - godz.1000

2. „START” Rymanów             - GLKS „KARPATY” Klimkówka    - godz.1100

3. ULKS „WISŁOK” Sieniawa   - „FLORIAN” Rymanów Zdrój      - godz.1200

4.  LKS Głębokie                  - „ISKRA” Wróblik                     - godz.1300

Zwycięzcy  zagrają dalej  w turnieju i rozegrają mecze półfinałowe, natomiast przegrywający odpadają z turnieju. W pierwszym półfinale o godz. 1430 zagrają zwycięzcy 1 i 2 meczu, w drugim półfinale o godz. 1530 zagrają zwycięzcy 3 i 4 meczu. Mecz o 3 miejsce nie będzie rozgrywany, natomiast mecz finałowy o godz. 1700. Czas gry 2x 20 min z przerwą 5 minutową.

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy w wieku seniora i juniora zarejestrowani w OZPN w danym klubie w zakończonym sezonie oraz posiadający ważną kartę zdrowia. Podczas  turnieju obowiązują przepisy PZPN. Turniej sędziują sędziowie Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. Dla uczestników organizatorzy zapewniają okolicznościowe nagrody i puchary oraz ciepły posiłek i napoje.

Organizatorzy: Burmistrz Gminy Rymanów, KS „START” Rymanów